Karadeniz yöresinde haşlanmış mısıra verilen ad bulmacada nedir?

Karadeniz yöresinde haşlanmış mısıra verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karadeniz yöresinde haşlanmış mısıra verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karadeniz yöresinde haşlanmış mısıra verilen ad“ sorusuna cevap olarak “KOLİVA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

sözlük karadeniz yöresinde haşlanmış mısıra verilen ad, karadeniz yöresinde haşlanmış mısıra verilen ad açıklaması, karadeniz yöresinde haşlanmış mısıra verilen ad, sözlükte karadeniz yöresinde haşlanmış mısıra verilen ad ne, bulmaca çözümü karadeniz yöresinde haşlanmış mısıra verilen ad, bulmaca sözlüğü 'karadeniz yöresinde haşlanmış mısıra verilen ad', karadeniz yöresinde haşlanmış mısıra verilen ad ne demek, bulmaca karadeniz yöresinde haşlanmış mısıra verilen ad, bulmacada karadeniz yöresinde haşlanmış mısıra verilen ad, karadeniz yöresinde haşlanmış mısıra verilen ad nedir, karadeniz yöresinde haşlanmış mısıra verilen ad tanımı, bulmaca soruları karadeniz yöresinde haşlanmış mısıra verilen ad, sözlükte karadeniz yöresinde haşlanmış mısıra verilen ad