Karadeniz kıyısında Gürcistan’a açılan kapımız bulmacada nedir?

Karadeniz kıyısında Gürcistan’a açılan kapımız“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karadeniz kıyısında Gürcistan’a açılan kapımız” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karadeniz kıyısında Gürcistan’a açılan kapımız“ sorusuna cevap olarak “SARP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

karadeniz kıyısında gürcistan’a açılan kapımız, bulmaca karadeniz kıyısında gürcistan’a açılan kapımız, bulmaca soruları karadeniz kıyısında gürcistan’a açılan kapımız, bulmaca sözlüğü 'karadeniz kıyısında gürcistan’a açılan kapımız', karadeniz kıyısında gürcistan’a açılan kapımız açıklaması, sözlük karadeniz kıyısında gürcistan’a açılan kapımız, sözlükte karadeniz kıyısında gürcistan’a açılan kapımız, bulmacada karadeniz kıyısında gürcistan’a açılan kapımız, karadeniz kıyısında gürcistan’a açılan kapımız tanımı, sözlükte karadeniz kıyısında gürcistan’a açılan kapımız ne, bulmaca çözümü karadeniz kıyısında gürcistan’a açılan kapımız, karadeniz kıyısında gürcistan’a açılan kapımız nedir, karadeniz kıyısında gürcistan’a açılan kapımız ne demek