Karadeniz Yöresine Özgü Bir Çeşit Ambar bulmacada nedir?

Karadeniz Yöresine Özgü Bir Çeşit Ambar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karadeniz Yöresine Özgü Bir Çeşit Ambar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karadeniz Yöresine Özgü Bir Çeşit Ambar“ sorusuna cevap olarak “NALIYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sözlük karadeniz yöresine özgü bir çeşit ambar, bulmaca sözlüğü 'karadeniz yöresine özgü bir çeşit ambar', bulmaca soruları karadeniz yöresine özgü bir çeşit ambar, bulmacada karadeniz yöresine özgü bir çeşit ambar, bulmaca çözümü karadeniz yöresine özgü bir çeşit ambar, karadeniz yöresine özgü bir çeşit ambar, karadeniz yöresine özgü bir çeşit ambar açıklaması, karadeniz yöresine özgü bir çeşit ambar ne demek, karadeniz yöresine özgü bir çeşit ambar tanımı, sözlükte karadeniz yöresine özgü bir çeşit ambar, karadeniz yöresine özgü bir çeşit ambar nedir, bulmaca karadeniz yöresine özgü bir çeşit ambar, sözlükte karadeniz yöresine özgü bir çeşit ambar ne