Karaciğerin kısmen yada tümüyle cerrahi olarak çıkarılması bulmacada nedir?

Karaciğerin kısmen yada tümüyle cerrahi olarak çıkarılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karaciğerin kısmen yada tümüyle cerrahi olarak çıkarılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karaciğerin kısmen yada tümüyle cerrahi olarak çıkarılması“ sorusuna cevap olarak “HEPATEKTOMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

karaciğerin kısmen yada tümüyle cerrahi olarak çıkarılması tanımı, bulmaca sözlüğü 'karaciğerin kısmen yada tümüyle cerrahi olarak çıkarılması', karaciğerin kısmen yada tümüyle cerrahi olarak çıkarılması ne demek, bulmaca çözümü karaciğerin kısmen yada tümüyle cerrahi olarak çıkarılması, bulmaca soruları karaciğerin kısmen yada tümüyle cerrahi olarak çıkarılması, sözlükte karaciğerin kısmen yada tümüyle cerrahi olarak çıkarılması, bulmaca karaciğerin kısmen yada tümüyle cerrahi olarak çıkarılması, karaciğerin kısmen yada tümüyle cerrahi olarak çıkarılması, sözlükte karaciğerin kısmen yada tümüyle cerrahi olarak çıkarılması ne, bulmacada karaciğerin kısmen yada tümüyle cerrahi olarak çıkarılması, karaciğerin kısmen yada tümüyle cerrahi olarak çıkarılması açıklaması, karaciğerin kısmen yada tümüyle cerrahi olarak çıkarılması nedir, sözlük karaciğerin kısmen yada tümüyle cerrahi olarak çıkarılması