Karaciğerde safra yollarını döşeyen hücrelerden kaynaktan tümör bulmacada nedir?

Karaciğerde safra yollarını döşeyen hücrelerden kaynaktan tümör“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karaciğerde safra yollarını döşeyen hücrelerden kaynaktan tümör” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karaciğerde safra yollarını döşeyen hücrelerden kaynaktan tümör“ sorusuna cevap olarak “KOLANHOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

karaciğerde safra yollarını döşeyen hücrelerden kaynaktan tümör tanımı, bulmaca sözlüğü 'karaciğerde safra yollarını döşeyen hücrelerden kaynaktan tümör', bulmaca çözümü karaciğerde safra yollarını döşeyen hücrelerden kaynaktan tümör, karaciğerde safra yollarını döşeyen hücrelerden kaynaktan tümör ne demek, bulmacada karaciğerde safra yollarını döşeyen hücrelerden kaynaktan tümör, bulmaca karaciğerde safra yollarını döşeyen hücrelerden kaynaktan tümör, sözlük karaciğerde safra yollarını döşeyen hücrelerden kaynaktan tümör, karaciğerde safra yollarını döşeyen hücrelerden kaynaktan tümör açıklaması, bulmaca soruları karaciğerde safra yollarını döşeyen hücrelerden kaynaktan tümör, sözlükte karaciğerde safra yollarını döşeyen hücrelerden kaynaktan tümör, karaciğerde safra yollarını döşeyen hücrelerden kaynaktan tümör nedir, sözlükte karaciğerde safra yollarını döşeyen hücrelerden kaynaktan tümör ne, karaciğerde safra yollarını döşeyen hücrelerden kaynaktan tümör