Karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsa bulmacada nedir?

Karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsa“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsa” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsa“ sorusuna cevap olarak “KOLEDOK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsa, sözlükte karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsa, bulmaca sözlüğü 'karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsa', karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsa tanımı, bulmaca karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsa, karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsa ne demek, sözlük karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsa, bulmaca çözümü karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsa, sözlükte karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsa ne, karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsa nedir, bulmaca soruları karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsa, karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsa, karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsa açıklaması