Karaciğer hücrelerinden kaynaklanan tümör bulmacada nedir?

Karaciğer hücrelerinden kaynaklanan tümör“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karaciğer hücrelerinden kaynaklanan tümör” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karaciğer hücrelerinden kaynaklanan tümör“ sorusuna cevap olarak “HEPATOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

sözlük karaciğer hücrelerinden kaynaklanan tümör, bulmaca karaciğer hücrelerinden kaynaklanan tümör, karaciğer hücrelerinden kaynaklanan tümör tanımı, bulmaca soruları karaciğer hücrelerinden kaynaklanan tümör, bulmaca çözümü karaciğer hücrelerinden kaynaklanan tümör, karaciğer hücrelerinden kaynaklanan tümör açıklaması, sözlükte karaciğer hücrelerinden kaynaklanan tümör, karaciğer hücrelerinden kaynaklanan tümör nedir, karaciğer hücrelerinden kaynaklanan tümör ne demek, bulmacada karaciğer hücrelerinden kaynaklanan tümör, sözlükte karaciğer hücrelerinden kaynaklanan tümör ne, bulmaca sözlüğü 'karaciğer hücrelerinden kaynaklanan tümör', karaciğer hücrelerinden kaynaklanan tümör