Karaciğer Ve Ödkesesi Kanallarının Birleşmesinden Oluşan Ve Safrayı Bağırsağa Veren Kanal bulmacada nedir?

Karaciğer Ve Ödkesesi Kanallarının Birleşmesinden Oluşan Ve Safrayı Bağırsağa Veren Kanal“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karaciğer Ve Ödkesesi Kanallarının Birleşmesinden Oluşan Ve Safrayı Bağırsağa Veren Kanal” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karaciğer Ve Ödkesesi Kanallarının Birleşmesinden Oluşan Ve Safrayı Bağırsağa Veren Kanal“ sorusuna cevap olarak “KOLEDOK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı89

Anahtar Kelimeler:

karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsağa veren kanal nedir, bulmaca sözlüğü 'karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsağa veren kanal', bulmaca çözümü karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsağa veren kanal, bulmaca soruları karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsağa veren kanal, sözlükte karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsağa veren kanal ne, bulmacada karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsağa veren kanal, karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsağa veren kanal açıklaması, karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsağa veren kanal tanımı, karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsağa veren kanal ne demek, bulmaca karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsağa veren kanal, karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsağa veren kanal, sözlük karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsağa veren kanal, sözlükte karaciğer ve ödkesesi kanallarının birleşmesinden oluşan ve safrayı bağırsağa veren kanal