Kara alanlarının yükselerek denizin gerilemesi olayı bulmacada nedir?

Kara alanlarının yükselerek denizin gerilemesi olayı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kara alanlarının yükselerek denizin gerilemesi olayı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kara alanlarının yükselerek denizin gerilemesi olayı“ sorusuna cevap olarak “REGRESYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

bulmaca kara alanlarının yükselerek denizin gerilemesi olayı, kara alanlarının yükselerek denizin gerilemesi olayı nedir, bulmaca sözlüğü 'kara alanlarının yükselerek denizin gerilemesi olayı', sözlükte kara alanlarının yükselerek denizin gerilemesi olayı, bulmaca çözümü kara alanlarının yükselerek denizin gerilemesi olayı, kara alanlarının yükselerek denizin gerilemesi olayı ne demek, kara alanlarının yükselerek denizin gerilemesi olayı açıklaması, kara alanlarının yükselerek denizin gerilemesi olayı tanımı, sözlükte kara alanlarının yükselerek denizin gerilemesi olayı ne, bulmacada kara alanlarının yükselerek denizin gerilemesi olayı, kara alanlarının yükselerek denizin gerilemesi olayı, sözlük kara alanlarının yükselerek denizin gerilemesi olayı, bulmaca soruları kara alanlarının yükselerek denizin gerilemesi olayı