Karşısındakini alt edecek etkili şey bulmacada nedir?

Karşısındakini alt edecek etkili şey“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karşısındakini alt edecek etkili şey” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karşısındakini alt edecek etkili şey“ sorusuna cevap olarak “KOZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü karşısındakini alt edecek etkili şey, bulmacada karşısındakini alt edecek etkili şey, sözlükte karşısındakini alt edecek etkili şey, sözlük karşısındakini alt edecek etkili şey, sözlükte karşısındakini alt edecek etkili şey ne, karşısındakini alt edecek etkili şey, karşısındakini alt edecek etkili şey ne demek, karşısındakini alt edecek etkili şey açıklaması, bulmaca soruları karşısındakini alt edecek etkili şey, bulmaca karşısındakini alt edecek etkili şey, karşısındakini alt edecek etkili şey tanımı, karşısındakini alt edecek etkili şey nedir, bulmaca sözlüğü 'karşısındakini alt edecek etkili şey'