Karşıdakine vurmak için parmaklara geçirilen demir parçası bulmacada nedir?

Karşıdakine vurmak için parmaklara geçirilen demir parçası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karşıdakine vurmak için parmaklara geçirilen demir parçası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karşıdakine vurmak için parmaklara geçirilen demir parçası“ sorusuna cevap olarak “MUŞTA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

karşıdakine vurmak için parmaklara geçirilen demir parçası, sözlük karşıdakine vurmak için parmaklara geçirilen demir parçası, karşıdakine vurmak için parmaklara geçirilen demir parçası tanımı, karşıdakine vurmak için parmaklara geçirilen demir parçası açıklaması, bulmaca çözümü karşıdakine vurmak için parmaklara geçirilen demir parçası, sözlükte karşıdakine vurmak için parmaklara geçirilen demir parçası, karşıdakine vurmak için parmaklara geçirilen demir parçası nedir, sözlükte karşıdakine vurmak için parmaklara geçirilen demir parçası ne, bulmaca karşıdakine vurmak için parmaklara geçirilen demir parçası, bulmacada karşıdakine vurmak için parmaklara geçirilen demir parçası, karşıdakine vurmak için parmaklara geçirilen demir parçası ne demek, bulmaca sözlüğü 'karşıdakine vurmak için parmaklara geçirilen demir parçası', bulmaca soruları karşıdakine vurmak için parmaklara geçirilen demir parçası