Karın şişmesiyle beliren bir hastalık bulmacada nedir?

Karın şişmesiyle beliren bir hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karın şişmesiyle beliren bir hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karın şişmesiyle beliren bir hastalık“ sorusuna cevap olarak “KIRBA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

karın şişmesiyle beliren bir hastalık tanımı, karın şişmesiyle beliren bir hastalık açıklaması, bulmaca karın şişmesiyle beliren bir hastalık, karın şişmesiyle beliren bir hastalık ne demek, sözlükte karın şişmesiyle beliren bir hastalık, bulmaca çözümü karın şişmesiyle beliren bir hastalık, bulmaca soruları karın şişmesiyle beliren bir hastalık, sözlük karın şişmesiyle beliren bir hastalık, karın şişmesiyle beliren bir hastalık, karın şişmesiyle beliren bir hastalık nedir, bulmaca sözlüğü 'karın şişmesiyle beliren bir hastalık', bulmacada karın şişmesiyle beliren bir hastalık, sözlükte karın şişmesiyle beliren bir hastalık ne