Kar yağmış bir alana bakma sonucu ortaya çıkan göz kamaşması bulmacada nedir?

Kar yağmış bir alana bakma sonucu ortaya çıkan göz kamaşması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kar yağmış bir alana bakma sonucu ortaya çıkan göz kamaşması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kar yağmış bir alana bakma sonucu ortaya çıkan göz kamaşması“ sorusuna cevap olarak “KARIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kar yağmış bir alana bakma sonucu ortaya çıkan göz kamaşması ne, bulmaca kar yağmış bir alana bakma sonucu ortaya çıkan göz kamaşması, kar yağmış bir alana bakma sonucu ortaya çıkan göz kamaşması tanımı, bulmacada kar yağmış bir alana bakma sonucu ortaya çıkan göz kamaşması, kar yağmış bir alana bakma sonucu ortaya çıkan göz kamaşması ne demek, kar yağmış bir alana bakma sonucu ortaya çıkan göz kamaşması nedir, sözlük kar yağmış bir alana bakma sonucu ortaya çıkan göz kamaşması, kar yağmış bir alana bakma sonucu ortaya çıkan göz kamaşması, kar yağmış bir alana bakma sonucu ortaya çıkan göz kamaşması açıklaması, bulmaca çözümü kar yağmış bir alana bakma sonucu ortaya çıkan göz kamaşması, sözlükte kar yağmış bir alana bakma sonucu ortaya çıkan göz kamaşması, bulmaca soruları kar yağmış bir alana bakma sonucu ortaya çıkan göz kamaşması, bulmaca sözlüğü 'kar yağmış bir alana bakma sonucu ortaya çıkan göz kamaşması'