Kaplarda su nedeniyle oluşan tortu bulmacada nedir?

Kaplarda su nedeniyle oluşan tortu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kaplarda su nedeniyle oluşan tortu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kaplarda su nedeniyle oluşan tortu“ sorusuna cevap olarak “BAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'kaplarda su nedeniyle oluşan tortu', bulmacada kaplarda su nedeniyle oluşan tortu, bulmaca kaplarda su nedeniyle oluşan tortu, sözlük kaplarda su nedeniyle oluşan tortu, kaplarda su nedeniyle oluşan tortu nedir, kaplarda su nedeniyle oluşan tortu tanımı, sözlükte kaplarda su nedeniyle oluşan tortu ne, kaplarda su nedeniyle oluşan tortu, bulmaca soruları kaplarda su nedeniyle oluşan tortu, kaplarda su nedeniyle oluşan tortu ne demek, kaplarda su nedeniyle oluşan tortu açıklaması, sözlükte kaplarda su nedeniyle oluşan tortu, bulmaca çözümü kaplarda su nedeniyle oluşan tortu