Kaplama yada doldurma olmayan bulmacada nedir?

Kaplama yada doldurma olmayan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kaplama yada doldurma olmayan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kaplama yada doldurma olmayan“ sorusuna cevap olarak “MASİF” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

kaplama yada doldurma olmayan açıklaması, kaplama yada doldurma olmayan tanımı, bulmaca çözümü kaplama yada doldurma olmayan, bulmaca sözlüğü 'kaplama yada doldurma olmayan', kaplama yada doldurma olmayan ne demek, sözlükte kaplama yada doldurma olmayan ne, sözlükte kaplama yada doldurma olmayan, kaplama yada doldurma olmayan nedir, sözlük kaplama yada doldurma olmayan, bulmacada kaplama yada doldurma olmayan, bulmaca kaplama yada doldurma olmayan, bulmaca soruları kaplama yada doldurma olmayan, kaplama yada doldurma olmayan