Kapalı yerlerden sebepsiz yere korkma reaksiyonu bulmacada nedir?

Kapalı yerlerden sebepsiz yere korkma reaksiyonu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kapalı yerlerden sebepsiz yere korkma reaksiyonu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kapalı yerlerden sebepsiz yere korkma reaksiyonu“ sorusuna cevap olarak “KOLSTROFOBİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

kapalı yerlerden sebepsiz yere korkma reaksiyonu nedir, kapalı yerlerden sebepsiz yere korkma reaksiyonu, sözlükte kapalı yerlerden sebepsiz yere korkma reaksiyonu ne, kapalı yerlerden sebepsiz yere korkma reaksiyonu tanımı, bulmaca çözümü kapalı yerlerden sebepsiz yere korkma reaksiyonu, bulmaca kapalı yerlerden sebepsiz yere korkma reaksiyonu, bulmaca soruları kapalı yerlerden sebepsiz yere korkma reaksiyonu, sözlükte kapalı yerlerden sebepsiz yere korkma reaksiyonu, kapalı yerlerden sebepsiz yere korkma reaksiyonu açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kapalı yerlerden sebepsiz yere korkma reaksiyonu', sözlük kapalı yerlerden sebepsiz yere korkma reaksiyonu, bulmacada kapalı yerlerden sebepsiz yere korkma reaksiyonu, kapalı yerlerden sebepsiz yere korkma reaksiyonu ne demek