Kapalı bir yerin ısısını ayarlayan aygıt bulmacada nedir?

Kapalı bir yerin ısısını ayarlayan aygıt“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kapalı bir yerin ısısını ayarlayan aygıt” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kapalı bir yerin ısısını ayarlayan aygıt“ sorusuna cevap olarak “KLİMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

kapalı bir yerin ısısını ayarlayan aygıt açıklaması, bulmaca kapalı bir yerin ısısını ayarlayan aygıt, kapalı bir yerin ısısını ayarlayan aygıt tanımı, kapalı bir yerin ısısını ayarlayan aygıt, kapalı bir yerin ısısını ayarlayan aygıt nedir, bulmacada kapalı bir yerin ısısını ayarlayan aygıt, kapalı bir yerin ısısını ayarlayan aygıt ne demek, bulmaca sözlüğü 'kapalı bir yerin ısısını ayarlayan aygıt', sözlükte kapalı bir yerin ısısını ayarlayan aygıt, sözlükte kapalı bir yerin ısısını ayarlayan aygıt ne, bulmaca soruları kapalı bir yerin ısısını ayarlayan aygıt, sözlük kapalı bir yerin ısısını ayarlayan aygıt, bulmaca çözümü kapalı bir yerin ısısını ayarlayan aygıt