Kapalı bir yerdeki akışkanın basıncını ölçmeye yarayan aygıt bulmacada nedir?

Kapalı bir yerdeki akışkanın basıncını ölçmeye yarayan aygıt“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kapalı bir yerdeki akışkanın basıncını ölçmeye yarayan aygıt” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kapalı bir yerdeki akışkanın basıncını ölçmeye yarayan aygıt“ sorusuna cevap olarak “MANOMETRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kapalı bir yerdeki akışkanın basıncını ölçmeye yarayan aygıt, kapalı bir yerdeki akışkanın basıncını ölçmeye yarayan aygıt nedir, kapalı bir yerdeki akışkanın basıncını ölçmeye yarayan aygıt tanımı, bulmacada kapalı bir yerdeki akışkanın basıncını ölçmeye yarayan aygıt, bulmaca çözümü kapalı bir yerdeki akışkanın basıncını ölçmeye yarayan aygıt, bulmaca sözlüğü 'kapalı bir yerdeki akışkanın basıncını ölçmeye yarayan aygıt', kapalı bir yerdeki akışkanın basıncını ölçmeye yarayan aygıt açıklaması, sözlük kapalı bir yerdeki akışkanın basıncını ölçmeye yarayan aygıt, sözlükte kapalı bir yerdeki akışkanın basıncını ölçmeye yarayan aygıt ne, bulmaca kapalı bir yerdeki akışkanın basıncını ölçmeye yarayan aygıt, sözlükte kapalı bir yerdeki akışkanın basıncını ölçmeye yarayan aygıt, kapalı bir yerdeki akışkanın basıncını ölçmeye yarayan aygıt, kapalı bir yerdeki akışkanın basıncını ölçmeye yarayan aygıt ne demek