Kapağı İç Basınçla Kapalı Duran Kap bulmacada nedir?

Kapağı İç Basınçla Kapalı Duran Kap“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kapağı İç Basınçla Kapalı Duran Kap” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kapağı İç Basınçla Kapalı Duran Kap“ sorusuna cevap olarak “OTOKLAV” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kapağı i̇ç basınçla kapalı duran kap, kapağı i̇ç basınçla kapalı duran kap nedir, kapağı i̇ç basınçla kapalı duran kap, bulmacada kapağı i̇ç basınçla kapalı duran kap, bulmaca sözlüğü 'kapağı i̇ç basınçla kapalı duran kap', sözlükte kapağı i̇ç basınçla kapalı duran kap, kapağı i̇ç basınçla kapalı duran kap tanımı, bulmaca çözümü kapağı i̇ç basınçla kapalı duran kap, sözlükte kapağı i̇ç basınçla kapalı duran kap ne, kapağı i̇ç basınçla kapalı duran kap ne demek, kapağı i̇ç basınçla kapalı duran kap açıklaması, bulmaca kapağı i̇ç basınçla kapalı duran kap, sözlük kapağı i̇ç basınçla kapalı duran kap