Kapının önünde ya da arkasında kalan tarla bulmacada nedir?

Kapının önünde ya da arkasında kalan tarla“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kapının önünde ya da arkasında kalan tarla” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kapının önünde ya da arkasında kalan tarla“ sorusuna cevap olarak “NAPIZAR”, “NAPUZZAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

kapının önünde ya da arkasında kalan tarla nedir, bulmaca sözlüğü 'kapının önünde ya da arkasında kalan tarla', sözlükte kapının önünde ya da arkasında kalan tarla, sözlük kapının önünde ya da arkasında kalan tarla, kapının önünde ya da arkasında kalan tarla, bulmaca kapının önünde ya da arkasında kalan tarla, sözlükte kapının önünde ya da arkasında kalan tarla ne, kapının önünde ya da arkasında kalan tarla tanımı, bulmaca çözümü kapının önünde ya da arkasında kalan tarla, kapının önünde ya da arkasında kalan tarla ne demek, kapının önünde ya da arkasında kalan tarla açıklaması, bulmacada kapının önünde ya da arkasında kalan tarla, bulmaca soruları kapının önünde ya da arkasında kalan tarla