Kapı ve pencere olarak kullanılmak için duvarda bırakılan boşluk bulmacada nedir?

Kapı ve pencere olarak kullanılmak için duvarda bırakılan boşluk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kapı ve pencere olarak kullanılmak için duvarda bırakılan boşluk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kapı ve pencere olarak kullanılmak için duvarda bırakılan boşluk“ sorusuna cevap olarak “AÇIT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

kapı ve pencere olarak kullanılmak için duvarda bırakılan boşluk tanımı, sözlükte kapı ve pencere olarak kullanılmak için duvarda bırakılan boşluk, kapı ve pencere olarak kullanılmak için duvarda bırakılan boşluk nedir, bulmaca sözlüğü 'kapı ve pencere olarak kullanılmak için duvarda bırakılan boşluk', sözlük kapı ve pencere olarak kullanılmak için duvarda bırakılan boşluk, kapı ve pencere olarak kullanılmak için duvarda bırakılan boşluk, kapı ve pencere olarak kullanılmak için duvarda bırakılan boşluk açıklaması, bulmacada kapı ve pencere olarak kullanılmak için duvarda bırakılan boşluk, sözlükte kapı ve pencere olarak kullanılmak için duvarda bırakılan boşluk ne, bulmaca kapı ve pencere olarak kullanılmak için duvarda bırakılan boşluk, bulmaca çözümü kapı ve pencere olarak kullanılmak için duvarda bırakılan boşluk, bulmaca soruları kapı ve pencere olarak kullanılmak için duvarda bırakılan boşluk, kapı ve pencere olarak kullanılmak için duvarda bırakılan boşluk ne demek