Kanuni Esaslara göre alınan vergi bulmacada nedir?

Kanuni Esaslara göre alınan vergi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kanuni Esaslara göre alınan vergi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kanuni Esaslara göre alınan vergi“ sorusuna cevap olarak “AĞRAM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

kanuni esaslara göre alınan vergi açıklaması, bulmacada kanuni esaslara göre alınan vergi, sözlükte kanuni esaslara göre alınan vergi, kanuni esaslara göre alınan vergi tanımı, bulmaca kanuni esaslara göre alınan vergi, kanuni esaslara göre alınan vergi nedir, bulmaca soruları kanuni esaslara göre alınan vergi, sözlük kanuni esaslara göre alınan vergi, bulmaca sözlüğü 'kanuni esaslara göre alınan vergi', kanuni esaslara göre alınan vergi, kanuni esaslara göre alınan vergi ne demek, sözlükte kanuni esaslara göre alınan vergi ne, bulmaca çözümü kanuni esaslara göre alınan vergi