Kanda ve kemik iliğinde akyuvarların iyice azaldığı ya da tümüyle yok olduğ bulmacada nedir?

Kanda ve kemik iliğinde akyuvarların iyice azaldığı ya da tümüyle yok olduğ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kanda ve kemik iliğinde akyuvarların iyice azaldığı ya da tümüyle yok olduğ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kanda ve kemik iliğinde akyuvarların iyice azaldığı ya da tümüyle yok olduğ“ sorusuna cevap olarak “AGRANÜLOSİTOZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük kanda ve kemik iliğinde akyuvarların iyice azaldığı ya da tümüyle yok olduğ, bulmaca çözümü kanda ve kemik iliğinde akyuvarların iyice azaldığı ya da tümüyle yok olduğ, kanda ve kemik iliğinde akyuvarların iyice azaldığı ya da tümüyle yok olduğ tanımı, bulmaca soruları kanda ve kemik iliğinde akyuvarların iyice azaldığı ya da tümüyle yok olduğ, bulmaca kanda ve kemik iliğinde akyuvarların iyice azaldığı ya da tümüyle yok olduğ, sözlükte kanda ve kemik iliğinde akyuvarların iyice azaldığı ya da tümüyle yok olduğ ne, kanda ve kemik iliğinde akyuvarların iyice azaldığı ya da tümüyle yok olduğ ne demek, bulmacada kanda ve kemik iliğinde akyuvarların iyice azaldığı ya da tümüyle yok olduğ, sözlükte kanda ve kemik iliğinde akyuvarların iyice azaldığı ya da tümüyle yok olduğ, kanda ve kemik iliğinde akyuvarların iyice azaldığı ya da tümüyle yok olduğ, kanda ve kemik iliğinde akyuvarların iyice azaldığı ya da tümüyle yok olduğ nedir, kanda ve kemik iliğinde akyuvarların iyice azaldığı ya da tümüyle yok olduğ açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kanda ve kemik iliğinde akyuvarların iyice azaldığı ya da tümüyle yok olduğ'