Kan hücrelerinin kümeleşerek pıhtılaşması bulmacada nedir?

Kan hücrelerinin kümeleşerek pıhtılaşması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kan hücrelerinin kümeleşerek pıhtılaşması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kan hücrelerinin kümeleşerek pıhtılaşması“ sorusuna cevap olarak “AGLUTİNASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

sözlük kan hücrelerinin kümeleşerek pıhtılaşması, kan hücrelerinin kümeleşerek pıhtılaşması, kan hücrelerinin kümeleşerek pıhtılaşması açıklaması, kan hücrelerinin kümeleşerek pıhtılaşması nedir, bulmaca kan hücrelerinin kümeleşerek pıhtılaşması, kan hücrelerinin kümeleşerek pıhtılaşması tanımı, kan hücrelerinin kümeleşerek pıhtılaşması ne demek, bulmacada kan hücrelerinin kümeleşerek pıhtılaşması, bulmaca sözlüğü 'kan hücrelerinin kümeleşerek pıhtılaşması', bulmaca çözümü kan hücrelerinin kümeleşerek pıhtılaşması, sözlükte kan hücrelerinin kümeleşerek pıhtılaşması ne, sözlükte kan hücrelerinin kümeleşerek pıhtılaşması, bulmaca soruları kan hücrelerinin kümeleşerek pıhtılaşması