Kan damarlarında oluşan urlar bulmacada nedir?

Kan damarlarında oluşan urlar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kan damarlarında oluşan urlar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kan damarlarında oluşan urlar“ sorusuna cevap olarak “HEMANJİOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca kan damarlarında oluşan urlar, sözlükte kan damarlarında oluşan urlar ne, bulmaca çözümü kan damarlarında oluşan urlar, bulmaca sözlüğü 'kan damarlarında oluşan urlar', kan damarlarında oluşan urlar ne demek, kan damarlarında oluşan urlar, bulmaca soruları kan damarlarında oluşan urlar, sözlükte kan damarlarında oluşan urlar, bulmacada kan damarlarında oluşan urlar, kan damarlarında oluşan urlar nedir, sözlük kan damarlarında oluşan urlar, kan damarlarında oluşan urlar tanımı, kan damarlarında oluşan urlar açıklaması