Kan damarlarının genişlemesi bulmacada nedir?

Kan damarlarının genişlemesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kan damarlarının genişlemesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kan damarlarının genişlemesi“ sorusuna cevap olarak “HİMANJİEKTAZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü kan damarlarının genişlemesi, kan damarlarının genişlemesi ne demek, sözlük kan damarlarının genişlemesi, bulmaca soruları kan damarlarının genişlemesi, bulmaca sözlüğü 'kan damarlarının genişlemesi', sözlükte kan damarlarının genişlemesi, sözlükte kan damarlarının genişlemesi ne, kan damarlarının genişlemesi, kan damarlarının genişlemesi nedir, bulmacada kan damarlarının genişlemesi, kan damarlarının genişlemesi tanımı, kan damarlarının genişlemesi açıklaması, bulmaca kan damarlarının genişlemesi