Kan damarları duvarının dış katmanı bulmacada nedir?

Kan damarları duvarının dış katmanı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kan damarları duvarının dış katmanı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kan damarları duvarının dış katmanı“ sorusuna cevap olarak “ADVENTİSYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü kan damarları duvarının dış katmanı, kan damarları duvarının dış katmanı açıklaması, kan damarları duvarının dış katmanı nedir, kan damarları duvarının dış katmanı, bulmaca sözlüğü 'kan damarları duvarının dış katmanı', kan damarları duvarının dış katmanı tanımı, bulmaca soruları kan damarları duvarının dış katmanı, kan damarları duvarının dış katmanı ne demek, bulmacada kan damarları duvarının dış katmanı, sözlükte kan damarları duvarının dış katmanı, sözlükte kan damarları duvarının dış katmanı ne, sözlük kan damarları duvarının dış katmanı, bulmaca kan damarları duvarının dış katmanı