Kan Glikoz Düzeyinin Düşmesi Sonucu Oluşan Metabolik Bir Hastalık bulmacada nedir?

Kan Glikoz Düzeyinin Düşmesi Sonucu Oluşan Metabolik Bir Hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kan Glikoz Düzeyinin Düşmesi Sonucu Oluşan Metabolik Bir Hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kan Glikoz Düzeyinin Düşmesi Sonucu Oluşan Metabolik Bir Hastalık“ sorusuna cevap olarak “KETOZİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

kan glikoz düzeyinin düşmesi sonucu oluşan metabolik bir hastalık ne demek, sözlükte kan glikoz düzeyinin düşmesi sonucu oluşan metabolik bir hastalık, bulmaca soruları kan glikoz düzeyinin düşmesi sonucu oluşan metabolik bir hastalık, bulmaca sözlüğü 'kan glikoz düzeyinin düşmesi sonucu oluşan metabolik bir hastalık', sözlük kan glikoz düzeyinin düşmesi sonucu oluşan metabolik bir hastalık, kan glikoz düzeyinin düşmesi sonucu oluşan metabolik bir hastalık tanımı, kan glikoz düzeyinin düşmesi sonucu oluşan metabolik bir hastalık, kan glikoz düzeyinin düşmesi sonucu oluşan metabolik bir hastalık açıklaması, bulmaca çözümü kan glikoz düzeyinin düşmesi sonucu oluşan metabolik bir hastalık, bulmaca kan glikoz düzeyinin düşmesi sonucu oluşan metabolik bir hastalık, kan glikoz düzeyinin düşmesi sonucu oluşan metabolik bir hastalık nedir, sözlükte kan glikoz düzeyinin düşmesi sonucu oluşan metabolik bir hastalık ne, bulmacada kan glikoz düzeyinin düşmesi sonucu oluşan metabolik bir hastalık