Kan şeker düzeyinin normal değerlerin üstüne çıkması bulmacada nedir?

Kan şeker düzeyinin normal değerlerin üstüne çıkması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kan şeker düzeyinin normal değerlerin üstüne çıkması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kan şeker düzeyinin normal değerlerin üstüne çıkması“ sorusuna cevap olarak “HİPERGLİSEMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

kan şeker düzeyinin normal değerlerin üstüne çıkması açıklaması, kan şeker düzeyinin normal değerlerin üstüne çıkması tanımı, bulmaca sözlüğü 'kan şeker düzeyinin normal değerlerin üstüne çıkması', bulmaca soruları kan şeker düzeyinin normal değerlerin üstüne çıkması, kan şeker düzeyinin normal değerlerin üstüne çıkması nedir, bulmaca kan şeker düzeyinin normal değerlerin üstüne çıkması, kan şeker düzeyinin normal değerlerin üstüne çıkması ne demek, kan şeker düzeyinin normal değerlerin üstüne çıkması, sözlük kan şeker düzeyinin normal değerlerin üstüne çıkması, sözlükte kan şeker düzeyinin normal değerlerin üstüne çıkması, sözlükte kan şeker düzeyinin normal değerlerin üstüne çıkması ne, bulmaca çözümü kan şeker düzeyinin normal değerlerin üstüne çıkması, bulmacada kan şeker düzeyinin normal değerlerin üstüne çıkması