Kalyon cinsinden küçük savaş gemisi bulmacada nedir?

Kalyon cinsinden küçük savaş gemisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalyon cinsinden küçük savaş gemisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalyon cinsinden küçük savaş gemisi“ sorusuna cevap olarak “BARÇA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmacada kalyon cinsinden küçük savaş gemisi, kalyon cinsinden küçük savaş gemisi tanımı, bulmaca kalyon cinsinden küçük savaş gemisi, sözlükte kalyon cinsinden küçük savaş gemisi ne, bulmaca soruları kalyon cinsinden küçük savaş gemisi, bulmaca sözlüğü 'kalyon cinsinden küçük savaş gemisi', bulmaca çözümü kalyon cinsinden küçük savaş gemisi, kalyon cinsinden küçük savaş gemisi nedir, sözlükte kalyon cinsinden küçük savaş gemisi, kalyon cinsinden küçük savaş gemisi ne demek, sözlük kalyon cinsinden küçük savaş gemisi, kalyon cinsinden küçük savaş gemisi, kalyon cinsinden küçük savaş gemisi açıklaması