Kalsiyum ve magnezyumlu karbonat bileşiminde bir mineral bulmacada nedir?

Kalsiyum ve magnezyumlu karbonat bileşiminde bir mineral“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalsiyum ve magnezyumlu karbonat bileşiminde bir mineral” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalsiyum ve magnezyumlu karbonat bileşiminde bir mineral“ sorusuna cevap olarak “DOLOMİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kalsiyum ve magnezyumlu karbonat bileşiminde bir mineral, kalsiyum ve magnezyumlu karbonat bileşiminde bir mineral ne demek, kalsiyum ve magnezyumlu karbonat bileşiminde bir mineral nedir, sözlükte kalsiyum ve magnezyumlu karbonat bileşiminde bir mineral ne, bulmaca kalsiyum ve magnezyumlu karbonat bileşiminde bir mineral, sözlük kalsiyum ve magnezyumlu karbonat bileşiminde bir mineral, kalsiyum ve magnezyumlu karbonat bileşiminde bir mineral açıklaması, bulmaca soruları kalsiyum ve magnezyumlu karbonat bileşiminde bir mineral, kalsiyum ve magnezyumlu karbonat bileşiminde bir mineral tanımı, bulmaca çözümü kalsiyum ve magnezyumlu karbonat bileşiminde bir mineral, bulmacada kalsiyum ve magnezyumlu karbonat bileşiminde bir mineral, kalsiyum ve magnezyumlu karbonat bileşiminde bir mineral, bulmaca sözlüğü 'kalsiyum ve magnezyumlu karbonat bileşiminde bir mineral'