Kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak için yapılan cerra bulmacada nedir?

Kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak için yapılan cerra“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak için yapılan cerra” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak için yapılan cerra“ sorusuna cevap olarak “VALKÜLEKTOMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak için yapılan cerra ne demek, bulmaca soruları kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak için yapılan cerra, kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak için yapılan cerra nedir, sözlükte kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak için yapılan cerra ne, kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak için yapılan cerra açıklaması, sözlük kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak için yapılan cerra, bulmaca sözlüğü 'kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak için yapılan cerra', bulmaca çözümü kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak için yapılan cerra, bulmacada kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak için yapılan cerra, bulmaca kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak için yapılan cerra, kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak için yapılan cerra, sözlükte kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak için yapılan cerra, kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak için yapılan cerra tanımı