Kalpte sol kulakçık ile sol karıncık arasını kapayan kapak bulmacada nedir?

Kalpte sol kulakçık ile sol karıncık arasını kapayan kapak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalpte sol kulakçık ile sol karıncık arasını kapayan kapak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalpte sol kulakçık ile sol karıncık arasını kapayan kapak“ sorusuna cevap olarak “MİTRAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kalpte sol kulakçık ile sol karıncık arasını kapayan kapak, bulmaca soruları kalpte sol kulakçık ile sol karıncık arasını kapayan kapak, kalpte sol kulakçık ile sol karıncık arasını kapayan kapak ne demek, kalpte sol kulakçık ile sol karıncık arasını kapayan kapak nedir, bulmacada kalpte sol kulakçık ile sol karıncık arasını kapayan kapak, kalpte sol kulakçık ile sol karıncık arasını kapayan kapak, sözlükte kalpte sol kulakçık ile sol karıncık arasını kapayan kapak ne, kalpte sol kulakçık ile sol karıncık arasını kapayan kapak açıklaması, sözlük kalpte sol kulakçık ile sol karıncık arasını kapayan kapak, bulmaca kalpte sol kulakçık ile sol karıncık arasını kapayan kapak, bulmaca sözlüğü 'kalpte sol kulakçık ile sol karıncık arasını kapayan kapak', bulmaca çözümü kalpte sol kulakçık ile sol karıncık arasını kapayan kapak, kalpte sol kulakçık ile sol karıncık arasını kapayan kapak tanımı