Kalpte Yıkıma Uğramış Bir Ya Da Fazla Kapakçığı Çıkarmak İçin Yapılan Cerrahi Girişim bulmacada nedir?

Kalpte Yıkıma Uğramış Bir Ya Da Fazla Kapakçığı Çıkarmak İçin Yapılan Cerrahi Girişim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalpte Yıkıma Uğramış Bir Ya Da Fazla Kapakçığı Çıkarmak İçin Yapılan Cerrahi Girişim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalpte Yıkıma Uğramış Bir Ya Da Fazla Kapakçığı Çıkarmak İçin Yapılan Cerrahi Girişim“ sorusuna cevap olarak “VALKÜLEKTOMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı85

Anahtar Kelimeler:

sözlük kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak i̇çin yapılan cerrahi girişim, bulmaca sözlüğü 'kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak i̇çin yapılan cerrahi girişim', kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak i̇çin yapılan cerrahi girişim açıklaması, sözlükte kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak i̇çin yapılan cerrahi girişim, kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak i̇çin yapılan cerrahi girişim tanımı, bulmaca kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak i̇çin yapılan cerrahi girişim, bulmaca soruları kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak i̇çin yapılan cerrahi girişim, bulmaca çözümü kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak i̇çin yapılan cerrahi girişim, bulmacada kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak i̇çin yapılan cerrahi girişim, kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak i̇çin yapılan cerrahi girişim, kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak i̇çin yapılan cerrahi girişim nedir, sözlükte kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak i̇çin yapılan cerrahi girişim ne, kalpte yıkıma uğramış bir ya da fazla kapakçığı çıkarmak i̇çin yapılan cerrahi girişim ne demek