Kalk dilinde dikenli bitki topluluğuna verilen ad bulmacada nedir?

Kalk dilinde dikenli bitki topluluğuna verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalk dilinde dikenli bitki topluluğuna verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalk dilinde dikenli bitki topluluğuna verilen ad“ sorusuna cevap olarak “KORAAMAZ”, “KORAMAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

bulmaca kalk dilinde dikenli bitki topluluğuna verilen ad, bulmaca çözümü kalk dilinde dikenli bitki topluluğuna verilen ad, bulmaca sözlüğü 'kalk dilinde dikenli bitki topluluğuna verilen ad', sözlükte kalk dilinde dikenli bitki topluluğuna verilen ad, kalk dilinde dikenli bitki topluluğuna verilen ad nedir, sözlük kalk dilinde dikenli bitki topluluğuna verilen ad, bulmacada kalk dilinde dikenli bitki topluluğuna verilen ad, sözlükte kalk dilinde dikenli bitki topluluğuna verilen ad ne, bulmaca soruları kalk dilinde dikenli bitki topluluğuna verilen ad, kalk dilinde dikenli bitki topluluğuna verilen ad açıklaması, kalk dilinde dikenli bitki topluluğuna verilen ad ne demek, kalk dilinde dikenli bitki topluluğuna verilen ad tanımı, kalk dilinde dikenli bitki topluluğuna verilen ad