Kalelerde mazgal ve mazgal siperlerinin oluşturduğu girintili çıkıntılı dış bulmacada nedir?

Kalelerde mazgal ve mazgal siperlerinin oluşturduğu girintili çıkıntılı dış“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalelerde mazgal ve mazgal siperlerinin oluşturduğu girintili çıkıntılı dış” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalelerde mazgal ve mazgal siperlerinin oluşturduğu girintili çıkıntılı dış“ sorusuna cevap olarak “BARBATA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük kalelerde mazgal ve mazgal siperlerinin oluşturduğu girintili çıkıntılı dış, sözlükte kalelerde mazgal ve mazgal siperlerinin oluşturduğu girintili çıkıntılı dış, bulmaca sözlüğü 'kalelerde mazgal ve mazgal siperlerinin oluşturduğu girintili çıkıntılı dış', kalelerde mazgal ve mazgal siperlerinin oluşturduğu girintili çıkıntılı dış açıklaması, sözlükte kalelerde mazgal ve mazgal siperlerinin oluşturduğu girintili çıkıntılı dış ne, bulmaca çözümü kalelerde mazgal ve mazgal siperlerinin oluşturduğu girintili çıkıntılı dış, bulmaca kalelerde mazgal ve mazgal siperlerinin oluşturduğu girintili çıkıntılı dış, bulmacada kalelerde mazgal ve mazgal siperlerinin oluşturduğu girintili çıkıntılı dış, kalelerde mazgal ve mazgal siperlerinin oluşturduğu girintili çıkıntılı dış, kalelerde mazgal ve mazgal siperlerinin oluşturduğu girintili çıkıntılı dış nedir, kalelerde mazgal ve mazgal siperlerinin oluşturduğu girintili çıkıntılı dış tanımı, bulmaca soruları kalelerde mazgal ve mazgal siperlerinin oluşturduğu girintili çıkıntılı dış, kalelerde mazgal ve mazgal siperlerinin oluşturduğu girintili çıkıntılı dış ne demek