Kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış olan delik bulmacada nedir?

Kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış olan delik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış olan delik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış olan delik“ sorusuna cevap olarak “DARBAKAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış olan delik açıklaması, kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış olan delik, sözlükte kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış olan delik, sözlükte kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış olan delik ne, bulmaca çözümü kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış olan delik, bulmaca sözlüğü 'kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış olan delik', bulmaca kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış olan delik, kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış olan delik ne demek, sözlük kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış olan delik, bulmacada kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış olan delik, kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış olan delik nedir, bulmaca soruları kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış olan delik, kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış olan delik tanımı