Kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış delik bulmacada nedir?

Kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış delik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış delik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış delik“ sorusuna cevap olarak “BARBAKAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmaca kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış delik, kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış delik açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış delik', kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış delik tanımı, sözlükte kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış delik ne, kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış delik ne demek, bulmaca soruları kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış delik, bulmaca çözümü kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış delik, sözlük kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış delik, bulmacada kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış delik, sözlükte kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış delik, kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış delik, kale duvarlarında düşmana ok atmak için açılmış delik nedir