Kalıtımın maddi temeli olan ve kromozomları oluşturan madde bulmacada nedir?

Kalıtımın maddi temeli olan ve kromozomları oluşturan madde“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalıtımın maddi temeli olan ve kromozomları oluşturan madde” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalıtımın maddi temeli olan ve kromozomları oluşturan madde“ sorusuna cevap olarak “DNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

kalıtımın maddi temeli olan ve kromozomları oluşturan madde, kalıtımın maddi temeli olan ve kromozomları oluşturan madde tanımı, kalıtımın maddi temeli olan ve kromozomları oluşturan madde nedir, sözlük kalıtımın maddi temeli olan ve kromozomları oluşturan madde, sözlükte kalıtımın maddi temeli olan ve kromozomları oluşturan madde, bulmacada kalıtımın maddi temeli olan ve kromozomları oluşturan madde, bulmaca kalıtımın maddi temeli olan ve kromozomları oluşturan madde, kalıtımın maddi temeli olan ve kromozomları oluşturan madde ne demek, sözlükte kalıtımın maddi temeli olan ve kromozomları oluşturan madde ne, bulmaca soruları kalıtımın maddi temeli olan ve kromozomları oluşturan madde, kalıtımın maddi temeli olan ve kromozomları oluşturan madde açıklaması, bulmaca çözümü kalıtımın maddi temeli olan ve kromozomları oluşturan madde, bulmaca sözlüğü 'kalıtımın maddi temeli olan ve kromozomları oluşturan madde'