Kalıptan çekilen resim kopyası bulmacada nedir?

Kalıptan çekilen resim kopyası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalıptan çekilen resim kopyası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalıptan çekilen resim kopyası“ sorusuna cevap olarak “OZALİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlük kalıptan çekilen resim kopyası, bulmacada kalıptan çekilen resim kopyası, kalıptan çekilen resim kopyası ne demek, bulmaca sözlüğü 'kalıptan çekilen resim kopyası', bulmaca çözümü kalıptan çekilen resim kopyası, bulmaca kalıptan çekilen resim kopyası, bulmaca soruları kalıptan çekilen resim kopyası, sözlükte kalıptan çekilen resim kopyası ne, kalıptan çekilen resim kopyası açıklaması, kalıptan çekilen resim kopyası, kalıptan çekilen resim kopyası nedir, kalıptan çekilen resim kopyası tanımı, sözlükte kalıptan çekilen resim kopyası