Kalıp haline getirilmiş tezek bulmacada nedir?

Kalıp haline getirilmiş tezek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalıp haline getirilmiş tezek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalıp haline getirilmiş tezek“ sorusuna cevap olarak “BAZMA”, “BAZMALIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kalıp haline getirilmiş tezek ne, kalıp haline getirilmiş tezek açıklaması, bulmaca soruları kalıp haline getirilmiş tezek, bulmaca kalıp haline getirilmiş tezek, sözlük kalıp haline getirilmiş tezek, kalıp haline getirilmiş tezek, kalıp haline getirilmiş tezek ne demek, kalıp haline getirilmiş tezek nedir, bulmacada kalıp haline getirilmiş tezek, bulmaca sözlüğü 'kalıp haline getirilmiş tezek', kalıp haline getirilmiş tezek tanımı, bulmaca çözümü kalıp haline getirilmiş tezek, sözlükte kalıp haline getirilmiş tezek