Kalınbağırsağın Ameliyatla Açılması bulmacada nedir?

Kalınbağırsağın Ameliyatla Açılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalınbağırsağın Ameliyatla Açılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalınbağırsağın Ameliyatla Açılması“ sorusuna cevap olarak “KOLOTOMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

kalınbağırsağın ameliyatla açılması tanımı, kalınbağırsağın ameliyatla açılması, sözlük kalınbağırsağın ameliyatla açılması, kalınbağırsağın ameliyatla açılması nedir, bulmaca sözlüğü 'kalınbağırsağın ameliyatla açılması', kalınbağırsağın ameliyatla açılması açıklaması, bulmaca çözümü kalınbağırsağın ameliyatla açılması, bulmacada kalınbağırsağın ameliyatla açılması, kalınbağırsağın ameliyatla açılması ne demek, bulmaca kalınbağırsağın ameliyatla açılması, sözlükte kalınbağırsağın ameliyatla açılması, sözlükte kalınbağırsağın ameliyatla açılması ne, bulmaca soruları kalınbağırsağın ameliyatla açılması