Kalınbağırsağın Alt Bölümünde Ve Anüste Toplardamarların Genişlemesiyle Oluşan Varis bulmacada nedir?

Kalınbağırsağın Alt Bölümünde Ve Anüste Toplardamarların Genişlemesiyle Oluşan Varis“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalınbağırsağın Alt Bölümünde Ve Anüste Toplardamarların Genişlemesiyle Oluşan Varis” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalınbağırsağın Alt Bölümünde Ve Anüste Toplardamarların Genişlemesiyle Oluşan Varis“ sorusuna cevap olarak “BASUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı84

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kalınbağırsağın alt bölümünde ve anüste toplardamarların genişlemesiyle oluşan varis ne, bulmaca sözlüğü 'kalınbağırsağın alt bölümünde ve anüste toplardamarların genişlemesiyle oluşan varis', sözlük kalınbağırsağın alt bölümünde ve anüste toplardamarların genişlemesiyle oluşan varis, kalınbağırsağın alt bölümünde ve anüste toplardamarların genişlemesiyle oluşan varis ne demek, bulmacada kalınbağırsağın alt bölümünde ve anüste toplardamarların genişlemesiyle oluşan varis, bulmaca kalınbağırsağın alt bölümünde ve anüste toplardamarların genişlemesiyle oluşan varis, kalınbağırsağın alt bölümünde ve anüste toplardamarların genişlemesiyle oluşan varis, kalınbağırsağın alt bölümünde ve anüste toplardamarların genişlemesiyle oluşan varis tanımı, bulmaca çözümü kalınbağırsağın alt bölümünde ve anüste toplardamarların genişlemesiyle oluşan varis, kalınbağırsağın alt bölümünde ve anüste toplardamarların genişlemesiyle oluşan varis açıklaması, bulmaca soruları kalınbağırsağın alt bölümünde ve anüste toplardamarların genişlemesiyle oluşan varis, kalınbağırsağın alt bölümünde ve anüste toplardamarların genişlemesiyle oluşan varis nedir, sözlükte kalınbağırsağın alt bölümünde ve anüste toplardamarların genişlemesiyle oluşan varis