Kalın bağırsağın iltihaplanmasıyla ortaya çıkan hastalık bulmacada nedir?

Kalın bağırsağın iltihaplanmasıyla ortaya çıkan hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalın bağırsağın iltihaplanmasıyla ortaya çıkan hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalın bağırsağın iltihaplanmasıyla ortaya çıkan hastalık“ sorusuna cevap olarak “KOLİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

kalın bağırsağın iltihaplanmasıyla ortaya çıkan hastalık nedir, bulmaca çözümü kalın bağırsağın iltihaplanmasıyla ortaya çıkan hastalık, kalın bağırsağın iltihaplanmasıyla ortaya çıkan hastalık ne demek, kalın bağırsağın iltihaplanmasıyla ortaya çıkan hastalık açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kalın bağırsağın iltihaplanmasıyla ortaya çıkan hastalık', sözlükte kalın bağırsağın iltihaplanmasıyla ortaya çıkan hastalık ne, bulmaca soruları kalın bağırsağın iltihaplanmasıyla ortaya çıkan hastalık, sözlük kalın bağırsağın iltihaplanmasıyla ortaya çıkan hastalık, bulmacada kalın bağırsağın iltihaplanmasıyla ortaya çıkan hastalık, bulmaca kalın bağırsağın iltihaplanmasıyla ortaya çıkan hastalık, kalın bağırsağın iltihaplanmasıyla ortaya çıkan hastalık tanımı, sözlükte kalın bağırsağın iltihaplanmasıyla ortaya çıkan hastalık, kalın bağırsağın iltihaplanmasıyla ortaya çıkan hastalık