Kalın bağırsağın gödenden önceki bölümü bulmacada nedir?

Kalın bağırsağın gödenden önceki bölümü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kalın bağırsağın gödenden önceki bölümü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kalın bağırsağın gödenden önceki bölümü“ sorusuna cevap olarak “KOLON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

kalın bağırsağın gödenden önceki bölümü nedir, bulmaca soruları kalın bağırsağın gödenden önceki bölümü, bulmaca çözümü kalın bağırsağın gödenden önceki bölümü, bulmaca sözlüğü 'kalın bağırsağın gödenden önceki bölümü', sözlükte kalın bağırsağın gödenden önceki bölümü ne, kalın bağırsağın gödenden önceki bölümü açıklaması, kalın bağırsağın gödenden önceki bölümü tanımı, bulmaca kalın bağırsağın gödenden önceki bölümü, bulmacada kalın bağırsağın gödenden önceki bölümü, sözlükte kalın bağırsağın gödenden önceki bölümü, kalın bağırsağın gödenden önceki bölümü ne demek, kalın bağırsağın gödenden önceki bölümü, sözlük kalın bağırsağın gödenden önceki bölümü