Kaktüsler Gibi Kuraklığa Dayanmak İçin Yapısal Olarak Değişmiş Olan bulmacada nedir?

Kaktüsler Gibi Kuraklığa Dayanmak İçin Yapısal Olarak Değişmiş Olan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kaktüsler Gibi Kuraklığa Dayanmak İçin Yapısal Olarak Değişmiş Olan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kaktüsler Gibi Kuraklığa Dayanmak İçin Yapısal Olarak Değişmiş Olan“ sorusuna cevap olarak “KSEROMORFİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

kaktüsler gibi kuraklığa dayanmak i̇çin yapısal olarak değişmiş olan ne demek, sözlükte kaktüsler gibi kuraklığa dayanmak i̇çin yapısal olarak değişmiş olan ne, kaktüsler gibi kuraklığa dayanmak i̇çin yapısal olarak değişmiş olan açıklaması, kaktüsler gibi kuraklığa dayanmak i̇çin yapısal olarak değişmiş olan nedir, sözlükte kaktüsler gibi kuraklığa dayanmak i̇çin yapısal olarak değişmiş olan, bulmaca kaktüsler gibi kuraklığa dayanmak i̇çin yapısal olarak değişmiş olan, kaktüsler gibi kuraklığa dayanmak i̇çin yapısal olarak değişmiş olan tanımı, bulmaca sözlüğü 'kaktüsler gibi kuraklığa dayanmak i̇çin yapısal olarak değişmiş olan', bulmaca çözümü kaktüsler gibi kuraklığa dayanmak i̇çin yapısal olarak değişmiş olan, bulmacada kaktüsler gibi kuraklığa dayanmak i̇çin yapısal olarak değişmiş olan, bulmaca soruları kaktüsler gibi kuraklığa dayanmak i̇çin yapısal olarak değişmiş olan, sözlük kaktüsler gibi kuraklığa dayanmak i̇çin yapısal olarak değişmiş olan, kaktüsler gibi kuraklığa dayanmak i̇çin yapısal olarak değişmiş olan