Kadının dış genital organlarını oluşturan yapıların tümü bulmacada nedir?

Kadının dış genital organlarını oluşturan yapıların tümü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kadının dış genital organlarını oluşturan yapıların tümü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kadının dış genital organlarını oluşturan yapıların tümü“ sorusuna cevap olarak “VULVA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

kadının dış genital organlarını oluşturan yapıların tümü, kadının dış genital organlarını oluşturan yapıların tümü tanımı, bulmaca kadının dış genital organlarını oluşturan yapıların tümü, kadının dış genital organlarını oluşturan yapıların tümü nedir, sözlükte kadının dış genital organlarını oluşturan yapıların tümü ne, bulmacada kadının dış genital organlarını oluşturan yapıların tümü, bulmaca soruları kadının dış genital organlarını oluşturan yapıların tümü, kadının dış genital organlarını oluşturan yapıların tümü ne demek, bulmaca çözümü kadının dış genital organlarını oluşturan yapıların tümü, bulmaca sözlüğü 'kadının dış genital organlarını oluşturan yapıların tümü', kadının dış genital organlarını oluşturan yapıların tümü açıklaması, sözlükte kadının dış genital organlarını oluşturan yapıların tümü, sözlük kadının dış genital organlarını oluşturan yapıların tümü