Kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç bulmacada nedir?

Kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç“ sorusuna cevap olarak “KINAKINA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç', bulmaca kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç, sözlükte kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç ne, kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç ne demek, kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç tanımı, bulmaca soruları kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç, kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç nedir, sözlükte kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç, bulmacada kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç, kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç açıklaması, bulmaca çözümü kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç, kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç, sözlük kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç