Kabların ağzından ayrı açılan delik bulmacada nedir?

Kabların ağzından ayrı açılan delik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kabların ağzından ayrı açılan delik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kabların ağzından ayrı açılan delik“ sorusuna cevap olarak “ÜMZÜK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

kabların ağzından ayrı açılan delik açıklaması, sözlükte kabların ağzından ayrı açılan delik, bulmacada kabların ağzından ayrı açılan delik, bulmaca çözümü kabların ağzından ayrı açılan delik, bulmaca sözlüğü 'kabların ağzından ayrı açılan delik', sözlük kabların ağzından ayrı açılan delik, kabların ağzından ayrı açılan delik tanımı, kabların ağzından ayrı açılan delik ne demek, sözlükte kabların ağzından ayrı açılan delik ne, kabların ağzından ayrı açılan delik nedir, bulmaca soruları kabların ağzından ayrı açılan delik, kabların ağzından ayrı açılan delik, bulmaca kabların ağzından ayrı açılan delik