Kağıdın asansörden alındıktan sonra tırnaklara gidene kadar düzgün durmasın bulmacada nedir?

Kağıdın asansörden alındıktan sonra tırnaklara gidene kadar düzgün durmasın“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kağıdın asansörden alındıktan sonra tırnaklara gidene kadar düzgün durmasın” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kağıdın asansörden alındıktan sonra tırnaklara gidene kadar düzgün durmasın“ sorusuna cevap olarak “SİPER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü kağıdın asansörden alındıktan sonra tırnaklara gidene kadar düzgün durmasın, kağıdın asansörden alındıktan sonra tırnaklara gidene kadar düzgün durmasın ne demek, kağıdın asansörden alındıktan sonra tırnaklara gidene kadar düzgün durmasın açıklaması, sözlük kağıdın asansörden alındıktan sonra tırnaklara gidene kadar düzgün durmasın, bulmacada kağıdın asansörden alındıktan sonra tırnaklara gidene kadar düzgün durmasın, kağıdın asansörden alındıktan sonra tırnaklara gidene kadar düzgün durmasın tanımı, bulmaca kağıdın asansörden alındıktan sonra tırnaklara gidene kadar düzgün durmasın, kağıdın asansörden alındıktan sonra tırnaklara gidene kadar düzgün durmasın nedir, kağıdın asansörden alındıktan sonra tırnaklara gidene kadar düzgün durmasın, bulmaca soruları kağıdın asansörden alındıktan sonra tırnaklara gidene kadar düzgün durmasın, sözlükte kağıdın asansörden alındıktan sonra tırnaklara gidene kadar düzgün durmasın ne, sözlükte kağıdın asansörden alındıktan sonra tırnaklara gidene kadar düzgün durmasın, bulmaca sözlüğü 'kağıdın asansörden alındıktan sonra tırnaklara gidene kadar düzgün durmasın'